Раді вітати Вас в інтернет-магазині шкіргалантереї Markus

    У нас в магазині Ви зможете знайти для себе різноманітні аксесуари з натуральної шкіри, еко-шкіри та текстилю. Тут Ви з легкістю зможете підібрати для себе (або подарунок рідним і близьким) сумку або гаманець, портфель або рюкзак практично на будь-який смак. У нас так само можна знайти дорожні сумки і ремені, ключниці та холдери для візиток і карток, портмоне і клатчі та багато-багато іншого.

    Ми пропонуємо Вашій увазі найрізноманітніші моделі в кожній з категорій товарів і завдяки зручній та якісної фільтрації, Ви легко і дуже швидко зможете знайти те, що шукаєте, економлячи Ваш час. завдяки тому, що наша команда постійно перебуває в пошуку найбільш цікавих, зручних, якісних і нетривіальних моделей, асортимент нашого інтернет-магазину постійно зростає і дуже багато брендів і товари які є у нас Ви не зустрінете ніде більше. Це факт: ми є офіційним представником в Україні однією з найуспішніших фабрик виробників шкіргалантереї в Туреччині - ТМ EMINSA. Також ми є безпосередніми і самостійним оптовим імпортером деяких китайських виробників, таких брендів як Nobol, Nuoxia, Jianla, SkyBow, BernieMonkey, Cantlor і т.д.. що, ми відкрито говоримо, що дуже велика кількість з асортименту поставляється з Китаю, так як вважаємо, що свідомо вводити в оману клієнта, як мінімум просто неетично і непрофесійно. Однак знаючи про міфи про «якість» китайських товарів Ми найбільш ретельно перевіряємо кожну одиницю перед відправкою клієнту.

    ми, також, ведемо дуже тісна співпраця і з багатьма іншими Українськими брендами, наприклад, ТМ «Ватто» і ТМ «Grandepelle».

    У процесі роботи ми максимально індивідуально підходимо до вимог кожного клієнта, і якщо, наприклад, Ви знайшли щось схоже але не зовсім-то, що шукали, не соромтесь, телефонуйте, звертайтеся, висловлюйте Ваші вимоги до виробу і ми допоможемо Вам знайти то що Вам підійде найбільше. Оскільки за багато років на ринку шкіргалантереї під брендом магазинів «Eminsa» у нас сформувався великий і різноманітний асортимент, то, поки не все, що є в наявності можна побачити в інтернет-магазині.

    Вдалих покупок, вам, з інтернет-магазином Markus!